Умови повернення та гарантії

Повернення та обмін

Упродовж 14 днів товар можна обміняти чи повернути за умови, що він не використовувався, зберіг свій первісний вигляд та повністю укомплектований.

Обов’язковою умовою для обміну або повернення є наявність у покупця чека і гарантійного талона.

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Поверненню та обміну не підлягають моделі, виготовлені за індивідуальним замовленням.

Гарантія на електрокаміни

Гарантійний строк експлуатації електрокамінів та порталів Astra Flame складає 12 місяців від дня продажу. За відсутності відмітки про дату продажу гарантійний строк відраховується з дня випуску виробником.

Виробник гарантує відповідність товару технічним характеристикам за дотримання власником правил експлуатації, викладених в інструкції, що додається до кожного виробу.

Протягом гарантійного строку власник має право на безоплатний ремонт виробу за умови дотримання правил експлуатації, викладених в інструкції.

Гарантія не поширюється на товар, який:

• пошкоджено внаслідок недотримання правил експлуатації, прописаних в інструкції, що додається до товару;

• зазнавав будь-яких змін конструкції;

• перестав працювати через перепад напруги в мережі, вплив навколишнього середовища;

• не має чека та гарантійного талона.

Якщо талон заповнений неправильно (без дати продажу, назви товару та даного талона, печатки продавця, підпису покупця) претензії щодо якості виробу не приймаються та гарантійне обслуговування не проводиться.

До гарантійних обов’язків не входить виїзд технічного персоналу для ремонту, строк ремонту відраховується з моменту прийому товару до сервісного центру.