Електрокаміни Astra Flame в інтер’єрі

Камін може наповнити інтер’єр, збагатити його візуально і стати головним джерелом тепла і затишку у приміщенні. Навколо каміна створюється простір, де панує спокійна і комфортна атмосфера. У такій обстановці можна влаштувати зону для відпочинку – з диваном, м’якими кріслами, журнальним столиком чи книжковою шафою. Камін буде доречно виглядати і в робочому кабінеті: розмірене мерехтіння і потріскування полум’я завжди допоможе зняти напругу і скрасить паузу для роздумів.

У каталозі Astra Flame можна знайти камінокомплекти для будь-якого інтер’єру: від неокласики до стилю хай-тек. Ми пропонуємо широкий модельний ряд порталів, виготовлених із високоякісних та екологічних дерев’яних плит. Більшість із них мають універсальний дизайн, тож добре виглядатимуть як у класичному, так і в сучасному інтер’єрі.

Електрокамін зазвичай обрамляється порталом і встановлюється на підлозі біля стіни. Одну із наших моделей, «Нью-Йорк», можна також закріпити на стіні. Цілком безпечно розміщувати камін під телевізором. Він особливо вдало доповнить візуальну картинку, якщо підібрати модель, схожу за шириною з екраном.

Пропонуємо ознайомитися з нашою підбіркою ідей для інтер’єрів з електрокамінами у різних стилях.