Камінокомплект Юта Bronze

34 630,80 грн

Обрамлення для електрокаміна виконано в традиційному стилі, у дизайні гармонійно поєднуються штучні камінь і дерево. Стилістика порталу асоціюється із заміським затишком, але він цілком доречно виглядатиме і в квартирі. Камін допоможе створити атмосферу тепла, розміреності та спокою у будь-якому приміщенні. Лише уявіть, як приємно буде читати улюблену книгу, спілкуватися з близькими чи поринати в роздуми на самоті під тихе потріскування дров і мерехтіння полум'я. А якщо встановити камін під телевізором, він додасть особливого настрою вашим кіновечорам.


До камінокомплекту входить електрокамін «Гефест» з функцією імітації справжнього полум'я. 3D-полум’я створюється з використанням нових технологій: ультразвукового парогенератора і блока підсвічування. Висота «вогню» регулюється шляхом зміни інтенсивності генерації пари. Система зволоження не дозволить пересушити повітря в опалювальному приміщенні.
Додаткові функції – звуковий ефект потріскування дров і обігрів. Потужність обігріву регулюється: її можна знизити, якщо у приміщенні достатньо тепло, або взагалі вимкнути, експлуатуючи камін у декоративному режимі.
Портал для каміна виготовлений із стійких до вологості і перепадів температури дерев’яних плит і гіпсу, що характеризується відмінною екологічністю. Готову конструкцію з порталом не потрібно вбудовувати, її можна встановити самостійно як у квартирі, так і в приватному будинку: детальна інструкція додається.

SKU: juta-bronze Category:

Технічні характеристики

...
Вид
Страна регистрации бренда
Размер (ВхШхГ)
Материал
Цвет
Назначение
Площадь обогрева
Управление
Мощность
Регулирование
Стиль
Часы непрерывной работы
Эффект пламени 3D
Кирпичная кладка внутри очага
Звук потрескивания
Подсветка дров и углей
Таймер
С 3D эффектом
Эффект мерцания дров
Переключатель яркости пламени
С обогревом
Переключатель режимов обогрева
С пультом ДУ
Контроль интенсивности дыма
Со звуком
С парогенератором
Термостат
Вес, кг
Тип установки
Вверх
×

Оформлення замовлення

Замовлення успішно оформлено

Дякую за замовлення, ми незабаром зв'яжемося з Вами.

Головна сторiнка