0
0
phone-icon
+38 (067) 077 09 09 Замовити дзвінок

Вибираємо камін: переваги електричного вогнища

Вибираємо камін: переваги електричного вогнища

В останні роки електричні каміни на піку популярності – і не безпідставно. Сучасні електрокаміни – це високотехнологічні прилади з широким функціоналом та реалістичним полум'ям, яке можна налаштовувати за своїм смаком та настроєм: змінювати колір, яскравість, інтенсивність «вогню». У моделях вищого класу є також ефекти потріскування дров і тління вугілля, а об'ємне полум'я 3D створюється за допомогою парогенерації.


У міру розвитку технологій візуальної графіки, дизайну та енергоефективності все більше людей віддають перевагу електричним камінам як більш дешевій, екологічній, функціональній та естетичній альтернативі дров'яним та газовим осередкам.

У цьому матеріалі – про основні переваги електрокаміна.

Увімкнення одним натисканням

Коли настають холоди, завжди хочеться, щоб будинок зустрічав теплом одразу з порога. І тут електрокамін дійсно виграє у традиційного вогнища, оскільки включається він простим натисканням кнопки на пульті - ніякої метушні з дровами. Ось чому б позаздрили наші предки.

Новітні технології

Сучасні технології дозволяють створювати максимально реалістичне, але абсолютно безпечне полум'я. Якщо говорити про об'ємне 3D-полум'я, воно створюється за допомогою ультразвукової парогенерації. Холодна пара з резервуару прямує вгору, в осередок, а там нерівномірно підсвічується спеціальними лампами, за рахунок чого і формуються «мови» полум'я та диму. Декоративні дрова можуть мерехтіти, додаючи осередку реалістичності. Також багато моделей мають звуковий ефект потріскування дров.

Термостат

На відміну від газових та дров'яних камінів електричні прилади можуть забезпечити контроль теплової потужності за допомогою термостата. Достатньо вибрати температуру, яка відповідає вашим потребам, і її буде зафіксовано: кімната прогріється рівно настільки, наскільки вам потрібно.

Простота встановлення

Сучасний електричний камін, як правило, дуже простий у встановленні: його ставлять біля стіни, підключають до розетки – і все готове. Чи то справа з дров'яними чи газовими осередками. Їх монтаж може коштувати навіть дорожче, ніж сам камін. А ось з електричною альтернативою вам не доведеться турбуватися про ремонтні роботи, димарі, дозвільні документи або будь-які інші складні конструкції та маніпуляції.

Екологічність

Один із найпростіших кроків на шляху до «зеленішого» способу життя – вибрати енергоефективне опалювальне обладнання, яким і є електрокамін. До того ж при роботі не використовуються природні ресурси, такі як природний газ або дрова, а в атмосферу не виділяються продукти горіння.

Полум'я без спека

Хочете насолоджуватися мерехтінням полум'я будинку в розпал літа? У цьому вся принадність електричного вогнища. Ви можете просто вимкнути функцію обігріву та експлуатувати його в декоративному режимі, якщо в приміщенні досить тепло. Словом, у будь-яку пору року.

Безпека

Якщо вдома є діти чи вихованці, насамперед дорослі турбуються про їхню безпеку. У цьому плані електрична альтернативна також є найкращим рішенням, оскільки штучне полум'я неспроможна обпекти. Працюючи в декоративному режимі електрокамін взагалі виділяє тепла. Ну а коли нагрівач включений, достатньо стежити, щоб молодші мешканці будинку не чіпали поверхні, що нагріваються.

Коментарі