Про компанію

Затишне і спокійне місце для спілкування, відпочинку, роздумів – так хочеться мати його вдома. Лише уявіть: холодним осіннім вечором ви усією родиною сидите за столом, а поряд потріскує, зігріваючи вітальню, «полум’я» каміна. Узимку, на різдвяні свята, кімната стає такою урочистою і святковою, як ніколи раніше. А в теплу пору камін створює вдома особливу романтичну атмосферу, нагадуючи про літні ночі, проведені біля багаття під зоряним небом. Споглядання вогню завжди дарує відчуття комфорту і гармонії – нехай вони з’являться і у вашому домі. А ми в Astra Flame завжди готові допомогти.

Електрокаміни Astra Flame можна встановити як у квартирі, так і в заміському будинку. Ви можете розмістити камін у спальні, вітальні, їдальні чи навіть у робочому кабінеті. Наш модельний ряд включає інтер’єрні рішення для найрізноманітніших стилів: від класики до модерну. Astra Flame – це якість конструкції, актуальний дизайн, гнучкий функціонал і реалістичне «полум’я», яке ваші гості навряд чи відрізнять від справжнього.

Відео з камінами

Тривалий час ми вдосконалювали модельний ряд і технологію виробництва, і тепер тішимо клієнтів результатами цієї роботи – стильними камінокомплектами найкращої якості, створеними в Україні. Наш продукт – це поєднання традиції та інновацій, що зробить будь-який інтер’єр більш затишним, комфортним і приємним. Лише погляньте на відео нижче: осередок електрокаміна AstraFlame не відрізнити від справжнього.